Producenci

Buty dla dzieci Adidas

Adidas to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Charakterystyczne logo z trzema paskami od lat stanowi synonim jakości, stylu i wygody. Niegdyś produkowane niemal wyłącznie dla sportowców, dzisiaj buty dla dzieci Adidas oferują szeroki wybór odstępnych modeli i wzorów, pośród których z łatwością znajdziemy zarówno sportowe buty dziecięce dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Dlaczego warto po nie sięgać?

Poznaj markę Adidas

Adidas to niemieckie przedsiębiorstwo produkujące obuwie i odzież sportową. Firma działa na rynku od 1924 roku, kiedy to została założona przez dwóch braci Adolfa i Rudolfa Dasslerów. Swoją przygodę na rynku Bracia Dassler rozpoczęli od produkcji butów dla żołnierzy Wehrmachtu. Z ich fabryki pochodziło obuwie zarówno niemieckiej, jak i amerykańskiej reprezentacji na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Berlinie w 1936 roku. W 1948 roku przedsiębiorstwo uległo podziałowi na dwie spółki akcyjne, w wyniku czego z marki wyodrębniła się druga marka Puma.

Obecnie w ramach marki Adidas dostępne są produkty reprezentujące trzy linie: Adidas Sport, Adidas Classic i Adidas Style. Ostatnia z linii oferuje wygodne obuwie lifestylowe ze sportowym sznytem, które pokochały dzieci i młodzież na całym świecie.

Sprawdź naszą ofertę na buty dla dzieci Adidas

Sklep internetowy Natychmiastowo.pl to znany i ceniony dystrybutor obuwia sportowego renomowanych marek. Od lat dostarczamy Naszym Klientom wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują buty dziecięce. Najmłodszym użytkownikom obuwia sportowego pragniemy zaoferować rozwiązania odpowiadające ich specyficznym potrzebom. Take są właśnie buty dla dzieci Adidas, które wyprodukowano z największą starannością z materiałów najwyższej jakości.

Wybierając buty dziecięce Adidas masz pewność, że dajesz swojemu dziecku to, co najlepsze. Przy produkcji butów dla dzieci marka wykorzystuje te same zaawansowane technologie, co podczas produkcji obuwia dla dorosłych i korzysta z tych samych oddychających materiałów. Dzięki temu w stopa dziecka nie poci się nawet podczas intensywnego użytkowania obuwia.

Obok butów dziecięcych w naszej ofercie znajdziesz również inne produkty marki Adidas. W sprzedaży mamy klapki męskie Adidas, plecaki sportowe i wiele innych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.   

do góry
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl