Producenci
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Torby sportowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów sklep internetowy Natychmiastowo.pl oferuje szeroki wybór toreb sportowych w różnych fasonach, rozmiarach i kolorach. W asortymencie posiadamy propozycje znanych i lubianych marek – tak krajowego producenta 4F, jak i zagranicznych brandów, takich jak Nike i Puma.

Nasz asortyment toreb sportowych jest tak szeroki i różnorodny, iż każdy z łatwością znajdzie tu torbę odpowiadającą jego indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. A jeśli nie spodobają Ci się nasze torby sportowe do wyboru mamy jeszcze plecaki sportowe.

Torby sportowe Nike

Nike to znany i ceniony producent obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Firma powstała w 1964 roku pod nazwą Blue Ribbon Sports i zajmowała się dystrybucją japońskiego obuwia sportowego Onitsuka Tiger. Dzisiaj charakterystyczny znaczek łyżwy jest synonimem akcesoriów sportowych najwyższej jakości, a torby sportowe Nike są jednymi z najchętniej wybieranych przez biegaczy, lekkoatletów, a także piłkarzy. Obok toreb sportowych Nike w sklepie internetowym Natychmiastowo.pl znajdziesz bogaty wybór innych wyrobów tego producenta – od damskich japonek, po sportowe buty dla dzieci Nike.

Torby sportowe 4F

4F to rodzimy producent obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych, którego kariera naprała tempa wraz nawiązaniem współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim w 2008 roku. Od tego czasu torby sportowe 4F są jednymi z najchętniej wybieranych toreb sportowych w Polsce. 4F to makra, która bardzo poważnie traktuje potrzeby kobiet oferując niezwykle oryginalny asortyment obuwia, odzieży sportowej i akcesoriów dla pań.

Torby sportowe Puma

Puma to marka, która powstała w wyniku podziału przedsiębiorstwa Adidas między braci Rudolfa i Adolfa Dasslerów. Początki firmy sięgają więc 1924 roku, kiedy działając wspólnie bracia Dasslerowie produkowali buty dla żołnierzy Wehrmachtu. Dzisiaj torby sportowe Puma oraz odzież i buty tego producenta są wysoko cenione przez użytkowników. Marka stanowi synonim niemieckiej precyzji i jakości, która przejawia się we wszystkich propozycjach brandu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl